Skip to content

Cart

Your cart is empty

HAKKIMIZDA

TAGG, modern bir yaşam tarzı tasarımcısı markasıdır

TAGG, modern bir yaşam tarzı tasarımcısı markasıdır. Koleksiyonlarında kadın hazır giyim parçaları yer alıyor. TAGG'ın tasarım yaklaşımı, erkeklik ve kadınlığın kendine özgü ince terzilik tarzı ve özgüvenli tavırla buluşmasına odaklanıyor.

TAGG'ın temel değerleri kaliteli malzemeler, yüksek kaliteli işçilik, çağdaş işlevsellik ve zamanın ötesinde tasarımdır. Markanın kültürü zıt unsurların bir dengesidir: kırılganlık ve güç, gelenek ve modernlik, akışkanlık ve erkeklik. Markanın felsefesi, kadınların stil kimliği açısından tavrına verilen önemdir.

TAGG, düzenli temel bilgileri ve manifesto parçalarını bir araya getiren, zamana meydan okuyan, dönüştürülebilir bir gardırop sunuyor. Marka, hem sessiz hem de benzersiz parçalar arayan çok çeşitli bireyler için tamamen giyilebilir bir giysi denklemini çözüyor.

İlham veren ve modern bir bakış açısı sergileyen koleksiyon, denenmiş ve gerçek klasiği modanın geleceğine taşıyan bir tazelik ile aşılanıyor. İmza niteliğindeki parçalarda benimsenen bu çağdaş yaklaşım, havalı, sade zarafet ile yüksek kaliteli malzemelerin mükemmel dengesini koruyor.

GOKAY GÜNDOĞDU
Kurucu ve kreatif direktör

Gökay Gündoğdu Türkiye'de doğup büyüdü ve daha sonra New York Eyalet Üniversitesi'nde marka yönetimi eğitimi almak üzere New York'a taşındı. Daha sonra 2007 yılında Domus Academy'ye katılmak üzere Milano'ya taşındı. Birçok markayla tasarımcı ve danışman olarak çalıştı. 2014 yılında kendi markasını kurmaya karar verdi. TAGG markasının kurucusu ve kreatif direktörü Gökay Gündoğdu, yüksek kaliteli hazır giyim koleksiyonları yaratarak modern vizyonunu yansıtıyor. Kendi markası için vizyonu, kadınsı ama güçlü bir tavırla hem lüks hem de giyilebilir kıyafetler yaratmaktır. Kendine özgü terzilik tarzı, kendine güvenen tavrı ve erkeksi kadınsılığı koleksiyonlarında açıkça görülüyor.